Опции за BUBARSTVO

Опции за Bubarstvo

Опции за Bubarstvo

Blog Article

Новините от днес ПП-ДБ пак ще предложи възнаграждението за особените представители да се определя от съда

Същността на бубарското производство представлява само по себе си едно биологично фермерство, се казва в научен доклад.

Кой е изобретил коприната и дали това наистина включва копринени буби?

Гумендже (Гумениса) · Баровица (Кастанери) · Геракарци (Гераконас) · Крива (Грива) · Либахово (Филирия) · Петгъс (Пендалофо) · Рамна (Омало) · Тушилово (Статис) · Църна река (Карпи)

Само европейската рапицата е на червено Борсовата информация по АГРО ТВ накратко – в Чикаго и Париж повечето основни контракти...

Малко математикаНационалният център по бубарство изкупува продукциятаНай-голямата в Европа генетична банка при черницатаГърция подпомага производството на копринени буби със субсидии от ЕСЗнания за отглеждане на черничеви дръвчетаАзотофиксиращи култури

“, каза тя. Затова именно тор от копринени буби била използвана за възстановяне на почвата в миналото, когато в Китай имало много сериозен проблем с почвеното плодородие.

Отглеждането на копринени буби – възможност за добри доходи

Навремето копринените буби били отглеждани по дърветата както живеят обикновените гъсеници, разказа Светослава Диева. „Торта от копринените буби е най-чистата тор. Тя е изключително богата на вещества, които подхранват почвата.

Всички контракти са оцветени в зелено В Чикаго и Париж повечето основни контракти са на печалба, само европейската рапица е без пром...

Водеща медийна компания в сферата на селското стопанство!

Но ви съветваме преди да започнете начинанието, да се свържете с изкупвач, за да гарантирате, че трудът ви ще бъде оценен.

Зрелищен инцидент: Автокран се обърна, а работниците... ВИДЕО

Самата Светослава изоставя динамичния живот в София, за да се отдаде на упорит труд в ивайловградското село. Към бубите се насочва заради топлите спомени от детството си – семейството й се занимавало с бубарство. Каузата й е да Бубарство запали повече хора и да се възроди традицията. Затова е направила сайт, в който споделя опита си. Казва, че има интерес. С нея се свързвали хора от различни краища на страната. Знания за отглеждането на пашкули обаче у нас е трудно да се добият. Самата Светослава е започнала да се учи от книга.

Report this page